piątek, 14 stycznia 2011

Zmiany, wywiady jednym zdaniem dzieje się.

Przeglądałem wczorajsze wiadomości z F1 i dzisiaj jeszcze kilka przeczytałem i można jedno znacznie stwierdzić, że machina ruszyła mocno. Do pierwszego testu jeszcze trochę czasu ale każdy zainteresowany już nie może się doczekać. Organizowane są imprezy takie jak WROOM Ferarri czy wczorajsza Autosport International show na której LRGP pokazał nowe barwy teamu na starym samochodzie co było zapowiedziane wcześniej. Vitaly Petrov odsłaniał samochód i uśmiechał się do kamer i aparatów. Zdjęcia można zobaczyć tutaj. Udzielał też wywiady i kilka rzeczy ujawnił. Potwierdził, że team przeszedł na licencje Angielską i że będzie pierwszym kierowca jeżdżącym nowym bolidem 1 lutego. Mówił o Robercie Kubicy zwłaszcza o tym, że jest zamknięty i pracuje dla siebie i nie pomagał za bardzo jemu. Nie był nauczycielem dla młodego kierowcy tylko normalnym kolegą z teamu.

Można wspomnieć o Ferarri bo na ich zimowej imprezie jest sporo konferencji ale przypomina to jak dla mnie sytuację z poprzedniego roku gdzie szef teamu i kierowcy różne piękne formułki wygłaszali i tyle.


McLaren się odezwał w osobie swojego szefa Martin Whitmarsh, który bronił przede wszystkim swojej strategii ze startem nowego samochodu, który pokazany będzie 4 lutego po pierwszych testach. Team uważa, że to dobra decyzja i wolą popracować jeszcze dłużej w tunelu i najciekawsze potwierdzono, że team ma kilka nowości i woli je pokazać konkurencji trochę później. Jak duże i ciekawe będą to rzeczy musimy zaczekać i czy to będzie bum czy nie wypał to dopiero po drugich testach trochę więcej będzie można powiedzieć.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz