sobota, 8 stycznia 2011

Wiadomości na dziś

Dzisiejsze wiadomości są z f1fanatic.co.uk  i znaleźć tam można informacje na temat McLarena, który swój nowy bolid pokaże po pierwszych trzech dniach testów 4 lutego w Berlinie.
Testy będą miały miejsce w Walencji w dniach 1-3 lutego. Samochód przywieziony przez McLaren na testy będzie przejściową wersją modelu MP4-25 a MP4-26. Podczas gdy po torze w Walencji będzie jeździć hybryda w siedzibie teamu będą toczyć się intensywne prace w tunelu aerodynamicznym i na tym ekstra czasie podobno zależy McLarenowi.
Podobna sytuacja jest z Force India ponieważ team na pierwszych testach będzie używał starego samochodu a dopiero później ruszy z testami z nowym.
W teamie Force India zaszły spore zmiany personalne w zarządzaniu i pomysł z pierwszym testem na starym bolidzie to pomysł nowej ekipy i ma to przede wszystkim służyć dobrym i owocnym testom opon Pirelli.
Nowa maszyna powiedzmy ma większą podatność na popsucie się a to strata czasu dlatego stratedzy Force India wolą mieć maksymalny wymiar czasu na testy opon, które jak wiadomo są nowe tzn dostawca od tego sezonu jest nowy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz