piątek, 11 lutego 2011

Testy, operacja. Napisy do Roberta.

Od wczoraj w Jerez (różne informacje) odbywają się drugie testy. Łącznie mamy dzisiaj piąty dzień. Wczoraj królował Massa, dzisiaj jak na razie Schumacher pokazał się z dobrej strony i przebił czas Felipe.
Ciągle słychać, że testy rządzą się swoimi prawami ale i tak każdy chcę uzyskać jak najlepszy czas i pomimo tego, że w czasie takie dnia jak dzisiaj sprawdza się masę rzeczy to i tak patrzy się również na najlepsze pojedyńcze kółko.
Za kierownicą bolidu LRGP oba dni siedzi Vitaly Petrov. Czasy, które uzyskuje nie są powalające, wczorajszy jest raczej słaby.
Mamy jeszcze dwa dni testów i w tym czasie za kierownicą bolidu będą po dniu Bruno Senna i Nike Heidfeld. Po tych dwóch dniach ma zapaść decyzja, kto będzie za Roberta w teamie.


Jeszcze nie wiem jaki jest wynik operacji, którą poddany został Robert. Początkowo miały być dwie operacje w tym pierwsza w poniedziałek dopiero ale sprawy nabrały tempa i nawet dzisiaj planowano złożyć wszystko, tzn łokieć, bark i nogę. Mam nadzieje, że wszystko się uda bo w wywiadzie Robert powiedział, że już zaczął planować swój powrót na tor i więcej będzie wiedział po dzisiejszej operacji.
Jeżeli ktoś chce wysłać wiadomość do Roberta Kubicy to team LRGP udostępnił adres:
fans@lotusrenaultgp.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz