wtorek, 8 lutego 2011

Kto za? Nie Czy tylko Kiedy?

Wczoraj przestano jakby pytać Czy Robert Kubica wróci do F1, a zaczęto zastanawiać się już Kiedy.
Jeśli chodzi o kiedy to na giełdzie mamy dwie możliwości Rok i Pół roku. O roku mówią lekarze a o pół optymiści. Trzeba jednak powiedzieć, że to wszystko medialne spekulacje i o ile któreś mogą się sprawdzić to tak naprawdę nie wiadomo kiedy. Na powrót do zdrowia Roberta patrzeć trzeba jak na proces. Pierwszy etap to operacja i tydzień po niej lub trochę więcej, bo dopiero wtedy będzie można powiedzieć, że ona się udała. Dalej kolejna operacja już zapowiedziana albo nawet nie jedna. Od tego ile czasu będą goić się rany zależą następne wydarzenia, a ogólnie mówiąc rehabilitacja. Można sobie wyobrazić, że jeżeli zacznie się rehabilitacja to w ruch pójdą najnowocześniejsze metody i zajmować się nią będą wysokiej klasy specjaliści.
A najpierw musi minąć tydzień a najpewniej miesiąc bo trudno nawet powiedzieć kiedy Robert Kubica wyjdzie ze szpitala.

Drugi wątek tytułu posta nawet pierwszy to Kto za?
I tu się niezły młyn zaczyna i pożywka dla mediów niesamowita. Pewnie co dzień niemal będziemy jakimiś nowinkami zarzucani. Jedno zostało powiedziane prze LRGP, że przełączyli się na tryb poszukiwań zastępstwa Roberta.
Podobno powróciła ochota na Raikkonena a Fin podobno dużo chce hehe nawet 25mln. Do tego trzeba pogodzić i przełknąć jeszcze trochę ostre słowa Raikkonena z przeszłości niedawnej, który przesadnie dobitnie zaprzeczył, że nigdy nie miał ochoty nawet wracać do F1. Latem zeszłego roku sporo się mówiło o tym że Renault chciało zatrudnić Raikonena.
Kolejne nazwiska to Heidfeld. Swoją ochotę i gotowość zgłosili  Luzzi i Hulkenberg, zobaczymy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz