poniedziałek, 26 września 2011

Najgorszy występ Reanult

To co wczoraj pokazali kierowcy Lotus Renault GP to nawet nie żenada. Chociaż z lekkim sarkazmem można zauważyć, że walka  Petrova z Kovalainenem była ciekawa. Nie było jej widać w relacji tv, ale tylko na live timingu. Wydarzenie to nawet zostało zauważone przez Autosport w artykule link.
Ciekawe są przyczyny tak słabej formy teamu. Napewno jedną jest brak kierowcy z najwyżej półki.
Nawet ludzie nie za bardzo lubiący Roberta Kubicę przyznali by, że lepiej team by się prezentował jakby on jeździł.
Inna sprawa to różne wewnętrzne procesy zachodzące w zespole. Wiadomo, że sporo ludzi w tym roku odeszło, cała ta wymiana i przebudowa ma spory wpływ na prace teamu i na updaty, który z Singapuru był klapą bo trzeba było z niego zrezygnować a miał dać nawet ponad sekundę.
Kolejną rzecz to symulator porównywalny do tych, które mają najlepsze teamy. Jak nie dawno było powiedziane jest on w budowie i będzie ostatecznie gotowy na marzec przyszłego roku także trochę późno ale ma być.
Jakby tak poszukał jeszcze powodów to by się znalazło bo o pieniądzach nie można zapomnieć a z nimi tez w teamie bywa różnie raz są a innym razem brakuje.
Konkluzja może być taka, że trudno zespołowi o dobrą formę jak tyle rzeczy się dzieje. Ale jest to doświadczony team i wszystkie te zmiany mają służyć lepszej przyszłości i tego się trzymajmy hehe.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz